Druhý rok, druhý tým, druhý Think Big

15. 1. 2014
13

Druhý rok České debatní společnosti na Muně jsme začali výbornou zprávou: Hodnotící komise Nadace Telefónica a Nadace rozvoje občanské společnosti schválila v rámci šesté výzvy O2 Think Big i druhý projekt na rekonstrukci našeho zázemí v objektu 33. Zbrusu nový projektový tým získá dalších 70 000 korun a výrazně nás tak přiblíží k naplnění snu slavit letošní Silvestr na Muně ve svém.

Zatímco první Think Big tým byl složen ze tří mužů, ten druhý naopak tvoří tři slečny. Zapojily se dvě v současnosti už naše muňácké stálice: Klárka za ČDS a Jana za Lucky While, které doplnila Simča, která je naší příležitostnou dobrovolnicí a na Munu ji lákájí historie a relax, jakkoli toto slovo v jedné větě se slovem Muna působí nepatřičně. Projekt holky připravily tak, abychom mohli dokončit jednu obytnou místnost a jedno skladiště, pořídili okna a dveře a v neposlední řadě také připravili komentovanou putovní fotografickou výstavu o Muně a její historii.

Projektový tým vzkazuje své díky každému z necelých 400 lidí, kteří dali na především Klárčinu osobní prosbu a pro projekt hlasovali na webu O2 Think Big.


Časová osa historie objektu 33 v Muně Mikulovice zobrazuje 6 událostí
Česká debatní společnost, z. s. 2013–2019
Web vytvořila a provozuje agentura Deleo, Severokov s.r.o.
Podpořeno z programu Think Big, který realizuje Nadace Telefónica ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti.
Uses XMod Pro: A DNN module which allows you to create your own dynamic forms, lists and customized DNN solutions.