Zavírání objektu a první mrazíky roku 2014

24. 11. 2014
3

Zavírání objektu a první mrazíky roku 2014Náš objekt ještě není ve stavu, kdy by se tu dalo existovat i v zimě. Rozhodně ne komfortně. A tak je naopak potřeba se sem před každou zimou vypravit a odvézt vše, co by zimu nemuselo přečkat bez úhony. Letos jsme měli štěstí prohlížet si na Muně nádheru, kterou vykreslily první mrazíky.

Nejen prohlížet, také fotit. Z teplého spacáku jsem se vyhrabal už v sedm ráno a vyrazil jsem do Muny nacvakat nějaké atmosférické fotky. Škoda, že jen mobilem, že jsem neměl opravdický foťák.

Kromě pozorování přicházející zimy bylo potřeba na nepřízeň počasí především připravit objekt. Plachtou jsem zakryl největší díru ve střeše (snad alespoň trochu pomůže), pokusil jsem se co nejlépe vyřešit nedovírající vrata a především jsem z objektu odvezl veškeré chemikálie, které by neměly zmrznout. Protože tento článek píšu až s velkým odstupem na jaře, vím už, že zima sice byla delší, ale mírná. Tak doufám, že při první návštěvě v roce 2015 najdeme v Muně vše v původním stavu.


Karta akce

Název

Zavírání objektu 2014

Termín

od 20. 11. 2014
do 23. 11. 2014

Organizátor

Vlastimil Waic
Česká debatní společnost

Odpracováno

40 osobohodin

Fotky

Časová osa historie objektu 33 v Muně Mikulovice zobrazuje 6 událostí
Česká debatní společnost, z. s. 2013–2019
Web vytvořila a provozuje agentura Deleo, Severokov s.r.o.
Podpořeno z programu Think Big, který realizuje Nadace Telefónica ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti.
Uses XMod Pro: A DNN module which allows you to create your own dynamic forms, lists and customized DNN solutions.