Valná hromada a příprava na finále DL

4. 5. 2015
17

Hvězdný tým na škvářeKaždoroční valná hromada Městečka neziskovek. Prokecaná sobota, žádná práce. Řešení? Dovézt co nejvíc lidí, ať je zábava a za krátký čas se stihne co nejvíc práce, a navrch přibalit ještě ústecké debatéry. Když už nestihneme pořádně máknout, určitě stihneme nějaké tréninky v rámci přípravy na finále 20. ročníku Debatní ligy.

Vymyslel jsem to dobře. Teď už jen přesvědčit Déňu, že u Skautů v posádce nezmrzne, a mohli jsme vyrazit. Jelo se v pátek po škole, takže naše výprava se sjížděla v průběhu celého večera. Plné auto z Ústí dorazilo zároveň s Martinem a jeho nám dosud neznámou přítelkyní Lenkou. Později přijeli ještě Jana s Pájou, takže jsme najednou na Muně měli dosud největší výpravu! Večer jsme strávili klábosením a hraním BANGu.

Ač se to nejprve nezdálo, valná hromada Městečka neziskovek se tradičně protáhla až do sobotních večerních hodin. Dlouho jsme se radili. Bohužel jsme zjistili, že od loňska se ve společných věcech skoro nic nezměnilo a nadto já jsem si odnesl snad všechny úkoly. Z toho příjemného je třeba zmínit, že jsme si prohlédli pokrok na ostatních objektech a poznali některé nové či méně aktivní sousedy. V sobotu večer jsme opět potrénovali, hráli Asociace a klábosili u praskajících kamen v posádkové učebně.

Neděle konečně znamenala nějakou práci. Jak jsem avizoval, když jsem účastníky na tento víkend do Mikulovic lákal, nečekalo nás nic těžkého. Snad kromě mě, protože já postavil dvě řady zdi mezi dvojkou a malým skladem. Debatéři, Martin a Jana mezi tím shrabali předzahrádku a hlavní i příjezdovou cestu zbavili loňského plevelu a nánosů, Lenka dokončila základní nátěr nejzápadnějšího sloupu. Za dvě hodinky se udělala práce, kterou bychom v tradičním počtu dvou dělali celý víkend. Všem zúčastněným díky a doufám, že se do Mikulovic zase brzy vrátíte.


Karta akce

Název

Valná hromada 2015

Termín

od 10. 4. 2015
do 12. 4. 2015

Organizátor

Vlastimil Waic
Česká debatní společnost

Odpracováno

18 osobohodin

Fotky

Časová osa historie objektu 33 v Muně Mikulovice zobrazuje 6 událostí
Česká debatní společnost, z. s. 2013–2019
Web vytvořila a provozuje agentura Deleo, Severokov s.r.o.
Podpořeno z programu Think Big, který realizuje Nadace Telefónica ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti.
Uses XMod Pro: A DNN module which allows you to create your own dynamic forms, lists and customized DNN solutions.