Dny Mikulovic 2015

30. 6. 2015
10

V roce 2015 jsme s Munou nepohli. Kroniku dopisuji zpětně, až když jsme se rozhodli doplnit do ní i všechny naše návštěvy, kdy jsme na objekt (téměř) nesáhli. Tudíž všechny naše návštěvy. Stejným případem byl i poslední červnový víkend 2015, kdy jsme už podruhé prezentovali činnost Městečka na Dnech Mikulovic.

Zkušenost z předchozího roku nás poučila. Tentokrát jsme zajistili mnohem větší stan, kde se dala projekce skrýt třemi stěnami, pořádné stolky i lavice. A výhodou toho všeho bylo, že jsem to nemusel vláčet z našeho skladu v Olomouci – vše jsme zajistili v místě.

Naše prezentace na Dnech Mikulovic probíhala tak nějak standardně. Bůh ví proč byl den plný zádrhelů od samotného rána. Po postavení stanu a připravení expozic jsme si museli ještě pár desítek minut počkat na elektřinu, kterou se komusi podařilo přerušit či snad přetížit – zkrátka nešla. Po pár prvních zádrhelích se ale akce zdařile rozběhla. Zájem o náš stánek byl vyšší než v minulém roce, ale fronta se samozřejmě netvořila. Co mě vyloženě nadchlo, však byli lidé, kteří buď v Muně vlastní některý z objektů, nebo znali Munu ještě jako vojenskou posádku. A takových se u nás během dne zastavilo hned několik a všichni se rádi podělili o své současné zkušenosti či již mírně zaprášené vzpomínky.


Karta akce

Název

Dny Mikulovic 2015

Termín

od 26. 6. 2015
do 28. 6. 2015

Organizátor

Vlastimil Waic
Česká debatní společnost

Odpracováno

1 osobohodin

Fotky

Časová osa historie objektu 33 v Muně Mikulovice zobrazuje 6 událostí
Česká debatní společnost, z. s. 2013–2019
Web vytvořila a provozuje agentura Deleo, Severokov s.r.o.
Podpořeno z programu Think Big, který realizuje Nadace Telefónica ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti.
Uses XMod Pro: A DNN module which allows you to create your own dynamic forms, lists and customized DNN solutions.