Na objekt nám spadl strom

13. 2. 2014
7

Při odklízení zbytků stromu, který na našem objektu poškodil hřeben střechy někdy v minulosti, jsme uvažovali, jaká je asi pravděpodobnost, že nějaký strom náš objekt zasáhne podruhé. Usoudili jsme, že malá, nápad na zřízení pojistky odložili na neurčito a spolehli se na štěstí. Možná jsme si měli raději vsadit Sportku. Na objekt 33 totiž padl strom hned první zimu, nejspíše někdy o víkendu 8.-9. února.

2×72 hodin a přesto tak málo času

17. 10. 2013
13

Víkend. Početně slušně obsazená akce. Velké plány a velké zklamání. Asi tak by se dala charakterizovat brigáda 11.-14. října 2013, kterou jsme věnovali akci 72 hodin - Ruku na to. Jestli jsem se někdy v poslední době přesvědčil o platnosti známé pravdy, že jakýkoli časový odhad je třeba vynásobit třemi, bylo to právě o tomto víkendu.

Připravujeme druhou velkou brigádu

6. 10. 2013
5

Na víkend 11.-13. října jsme naplánovali velkou brigádu za účasti Lucky While, kterou jsme navíc kvůli velkému podílu práce na obecním pozemku před objektem přihlásili do akce tří dnů dobrovolnických aktivit 72 hodin – Ruku na to! Protože jsme ale potřebovali udělat velký nákup, vyrazili jsme na Munu už o týden dřív.

To jsem se zase nechala ukecat

9. 6. 2013
38

Zrovna jsem se vrátila odpočatá z týdenní dovolené ve Francii, když jsem se dozvěděla, že se mám jet podívat na místo budoucí základny ČDS. To místo objevil Kuba. Vlasta se toho nápadu chytl, a tak se mě zeptal, jestli nechci jet s nimi. Řekla jsem si proč ne. Skoro nic jsem o tom nevěděla, ale to málo, co mi Vlasta řekl, se mi docela líbilo. Ach, jak rychle jsem změnila názor!

Časová osa historie objektu 33 v Muně Mikulovice zobrazuje 6 událostí
Česká debatní společnost, z. s. 2013–2019
Web vytvořila a provozuje agentura Deleo, Severokov s.r.o.
Podpořeno z programu Think Big, který realizuje Nadace Telefónica ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti.
Uses XMod Pro: A DNN module which allows you to create your own dynamic forms, lists and customized DNN solutions.