Druhý rok, druhý tým, druhý Think Big

15. 1. 2014
13

Druhý rok České debatní společnosti na Muně jsme začali výbornou zprávou: Hodnotící komise Nadace Telefónica a Nadace rozvoje občanské společnosti schválila v rámci šesté výzvy O2 Think Big i druhý projekt na rekonstrukci našeho zázemí v objektu 33. Zbrusu nový projektový tým získá dalších 70 000 korun a výrazně nás tak přiblíží k naplnění snu slavit letošní Silvestr na Muně ve svém.

To jsem se zase nechala ukecat

9. 6. 2013
38

Zrovna jsem se vrátila odpočatá z týdenní dovolené ve Francii, když jsem se dozvěděla, že se mám jet podívat na místo budoucí základny ČDS. To místo objevil Kuba. Vlasta se toho nápadu chytl, a tak se mě zeptal, jestli nechci jet s nimi. Řekla jsem si proč ne. Skoro nic jsem o tom nevěděla, ale to málo, co mi Vlasta řekl, se mi docela líbilo. Ach, jak rychle jsem změnila názor!

První obhlídka objektu

8. 6. 2013
25

Za výlet nic nedáme, řekli jsme si a vzali jsme to hopem. Ve čtvrtek šestého června jsme se myšlenkou získat objekt v Muně začali zabývat, hned v pátek se do Mikulovic rozjeli Jakub s Jakubem a v sobotu osmého jsem i já vyrazil obhlédnout objekt 33. Cestou jsem nabral Jakuba a Klárku. Rozhodnutí jsme ještě nebyli, ale i tak mě Jakub překvapil, když po příjezdu do Muny vybalil metr, rukavice a kladivo a oznámil, že jdeme zkoumat konstrukci a měřit.

Tak to všechno začalo

6. 6. 2013
8

Tak to všechno začaloS Kubou Kadlecem jsem v kontaktu často, vlastně by se dalo říct denně. Řešíme spolu většinou marketingové komunikace České debatní společnosti, případně těch pár debatních projektů, na nichž se podílím. Šestého června 2013 po poledni se mi Jakub ozval s touto zprávou...

Časová osa historie objektu 33 v Muně Mikulovice zobrazuje 6 událostí
Česká debatní společnost, z. s. 2013–2019
Web vytvořila a provozuje agentura Deleo, Severokov s.r.o.
Podpořeno z programu Think Big, který realizuje Nadace Telefónica ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti.
Uses XMod Pro: A DNN module which allows you to create your own dynamic forms, lists and customized DNN solutions.