Chceme zateplovat objekt aneb zázraky do tří dnů

1. 5. 2014
55

Když jsme si vybírali objekt v Muně, říkali jsme si, že na jeho rekonstrukci seženeme nějaké evropské peníze a všechno půjde jako po drátkách. Nějakou dobu jsme investovali prostředky organizace a soukromých dárců, ale pak to přišlo. Rozhodli jsme se podat žádost o dotaci v rámci 60. výzvy operačního programu životního prostředí. Stálo nás to měsíc intenzivní práce, nervů a řadu nemilých překvapení, ale povedlo se. Přečtěte si o nemožném ihned a zázracích do tří dnů.

Think Big mýma čtyřma očima

27. 2. 2014
21

S Jankou a Simčou jsme absolvovaly vzdělávací kurz Think Big. Proběhl o víkendu 21.–23. 2. 2014 v Doksech u České Lípy. Janka a já jsme na takový kurz jely poprvé. Vůbec jsme neměly představu, jak to bude vypadat. Co jsme tam nakonec zažily a jak jsme bojovaly, se dočtete v následujících řádcích.

Druhý rok, druhý tým, druhý Think Big

15. 1. 2014
13

Druhý rok České debatní společnosti na Muně jsme začali výbornou zprávou: Hodnotící komise Nadace Telefónica a Nadace rozvoje občanské společnosti schválila v rámci šesté výzvy O2 Think Big i druhý projekt na rekonstrukci našeho zázemí v objektu 33. Zbrusu nový projektový tým získá dalších 70 000 korun a výrazně nás tak přiblíží k naplnění snu slavit letošní Silvestr na Muně ve svém.

Naše myšlenka získala podporu Think Big

30. 7. 2013
2

Ze zdrojů organizace bychom i při maximálních úsporách prováděných často za cenu zbytečně velkého nasazení dobrovolnické práce objekt rekonstruovali nejspíš ještě někdy v roce 2030. Trojice našich zapálených dobrovolníků proto připravila kvalitní projekt záchrany a počáteční rekonstrukce objektu, s nímž uspěla v páté výzvě grantového programu Nadace Telefónica a Nadace rozvoje občanské společnosti O2 Think Big.

Rychlá návštěva a okapová symfonie

19. 7. 2013
3

Přestože se psaním živím, nebo možná právě proto, nemyslím, že by kronika měla být ukázkou bezbřehé grafomanie. Nechceme sem psát o každém průjezdu autem Mikulovicemi, ale zároveň bychom některé věci neradi zapomněli, abychom si je mohli vyprávět, až za deset let budeme sedávat ve vyhřátém objektu a vzpomínat na to, že kdysi jsme začínali mezi čtyřmi obvodovými stěnami. Přečtěte si, jak jsme kupovali a na Munu vezli okapy.

Časová osa historie objektu 33 v Muně Mikulovice zobrazuje 6 událostí
Česká debatní společnost, z. s. 2013–2019
Web vytvořila a provozuje agentura Deleo, Severokov s.r.o.
Podpořeno z programu Think Big, který realizuje Nadace Telefónica ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti.
Uses XMod Pro: A DNN module which allows you to create your own dynamic forms, lists and customized DNN solutions.